Wszystko o zdrowych włosach!

Szukasz porad i wskazówek związanych z Twoimi włosami? Dobrze trafiłeś!

Zdrowe włosy bez tajemnic!

Zdrowe włosy bez tajemnic!

Witamy na blogu marki NIOXIN. Stworzyliśmy go w odpowiedzi na problem dotykający wielu z nas – włosy cienkie i przerzedzające się. Znajdziecie tutaj porady ekspertów i odpowiedzi, jak zadbać o włosy, aby poczuć różnicę.

Wiele aktualnie dostępnych rozwiązań problemu przerzedzonych i cienkich włosów to leki lub produkty, które jedynie kamuflują problem. Kompleksowe podejście NIOXIN do pielęgnacji skóry głowy oraz włosów to innowacyjne technologie, zainspirowane codzienną pielęgnacją skóry twarzy, zapewniające mocniejsze i wyglądające na gęstsze włosy.

NIOXIN to jedyna profesjonalna marka całkowicie wyspecjalizowana w pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych. Od ponad 20 lat jest zaangażowana w tworzenie i udoskonalanie produktów, będących odpowiedzią na problem wypadania włosów, Dowodem na jej skuteczność jest przede wszystkim zaufanie konsumentów. Spośród nich, aż 70% zauważyło, że ich włosy stały się mocniejsze i wyglądają na gęstsze po zaledwie 30 dniach stosowania produktów NIOXIN.

Comments (1)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *