Przeglądasz teraz

Kosmetyki

jak zrobić szampon do włosów

Jak zrobić szampon do włosów?

Wiele kobiet zastanawia się jak zrobić szampon do włosów, aby spełniał wszystkie ich wymagania i potrzeby? Dowiedz się jakich składników użyć, aby móc cieszyć się świetnym szamponem własnego wykonania i mieć dokładny wgląd na skład.
jaki szampon koloryzujący pokryje siwe włosy

Jaki szampon koloryzujący pokryje siwe włosy?

Z czasem większość z nas musi zmierzyć się z coraz częściej pojawiającymi się srebrnymi kosmykami. Jeśli chcemy je ukryć, warto wiedzieć czy i jaki szampon koloryzujący pokryje siwe włosy i jak poprawnie je koloryzować.
jaki szampon do codziennego mycia włosów

Jaki szampon do codziennego mycia włosów?

Wiele osób zastanawia się jaki szapon do codziennego mycia włosów najlepiej wybrać. W trosce o zdrowe włosy należy stosować produkt odpowiednio dopasowny do typu włosów oraz skóry głowy. Podpowiadamy jak to zrobić!
jakie farby do włosów najmniej niszczą włosy

Jakie farby do włosów najmniej niszczą włosy?

Farbowanie włosów jest popularnym zabiegiem, który pozwala na zmianę koloru i odświeżenie fryzury. Niestety, proces farbowania może być szkodliwy dla włosów, powodując ich łamliwość, suchość i matowość.
jaki szampon na suche i zniszczone włosy

Jaki szampon na suche i zniszczone włosy wybrać?

Na włosy oddziałują różne czynniki, które mogą prowadzić do ich wysuszenia, łamliwości, a nawet wypadania. Aby ograniczyć ten szkodliwy wpływ i przywrócić fryzurze piękny wygląd, należy zadbać o prawidłowe mycie włosów.