Przeglądasz teraz

Włosy

Jak upiąć włosy na trening?

Włosy podczas treningów to dla wielu kobiet nie lada wyzwanie. Upięcie fryzury, aby była wygodna i trwała, może przysporzyć wielu problemów. W artykule przedstawiamy proste i skuteczne sposoby na upięcie włosów na trening, dzięki którym będziesz czuć się komfortowo i wyglądać stylowo.
jak szybko rosną włosy po wodzie ryżowej

Jak szybko rosną włosy po wodzie ryżowej?

Czy woda ryżowa to skuteczny sposób na szybszy porost włosów? Jest to popularna opinia wśród włosomaniaczek. W artykule znajdziesz informacje o tym, jak stosować wodę ryżową, aby przyspieszyć wzrost włosów oraz jakie efekty można osiągnąć stosując ją regularnie.
jak szybko rosną włosy u mężczyzny

Jak szybko rosną włosy u mężczyzny?

Odpowiednia pielęgnacja włosów sprawia, że nasza fryzura przez długi czas będzie prezentować się zdrowo i ładnie. Tempo wzrostu włosów może się nieco różnić u kobiet i mężczyzn. Sprawdźmy zatem, jak wygląda ten aspekt u facetów. Ile rosną włosy w ciągu tygodnia? O czym trzeba wiedzieć?
zdrowe rozjaśnianie włosów

Zdrowe rozjaśnianie włosów. Na czym polega?

Rozjaśnianie włosów w ostatnich latach jest jedną z najbardziej popularnych koloryzacji. Jednak nieodpowiedni dobór produktów może znacząco naruszyć strukturę włosa. Jaki rozjaśniacz najmniej niszczy włosy? Czy istnieją domowe sposoby na ich rozjaśnienie?
ile rosną włosy w pół roku

Ile rosną włosy na pół roku?

Czy wiesz, że włosy na głowie rosną średnio o 1 cm miesięcznie? W ciągu pół roku można więc zyskać nawet 6 cm długości. Jednak tempo wzrostu włosów zależy od wielu czynników, takich jak genetyka, dieta czy styl życia. Przyjrzyjmy się bliżej temu zagadnieniu.
domowe sposoby na zdrowe włosy

Domowe sposoby na zdrowe włosy. Poznaj najlepsze metody

Chcąc poprawić kondycję swoich włosów, często inwestujemy w profesjonalne kosmetyki. Nie ma w tym nic złego, ale warto też sięgać po sprawdzone, domowe sposoby na zdrowe i piękne włosy. To co — zamiast do sklepu, ruszamy do kuchni?