Przeglądasz teraz

Mycie

jak myć włosy odżywką

Jak myć włosy odżywką? Przed czy po nałożeniu szamponu?

Proces wyboru odpowiedniej odżywki do włosów nie jest łatwym zadaniem. Każda kobieta ma inną fryzurę, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Mycie włosów obejmować powinno także sięganie po odżywkę. Kosmetyk powinien być stworzony na bazie naturalnych składników, które doskonale oddziałują na nasze kosmyki. Jaka odżywka do mycia włosów spełni nasze potrzeby? Jak myć włosy odżywką?
co ile myć włosy

Co ile myć włosy? Pielęgnacja

Piękna fryzura i nienaganny ubiór to cel każdej osoby, której zależy na własnym wizerunku. W obecnym czasie, gdy każdy nastawiony jest na ciągły stres i aktywności, bardzo trudno jest osiągnąć wymarzony wizerunek. Jak więc zadbać o całość, pielęgnując włosy?
codziennie mycie włosów

Codzienne mycie włosów – szkodzi czy nie?

Mycie włosów to jedna z podstawowych czynności, jakie wykonujemy dbając o ich wygląd. Niektórzy z nas praktykują metodę codziennego mycia włosów. Czy to jednak dobry pomysł i jak często należy myć włosy, aby móc zadbać o ich świeży, atrakcyjny wygląd oraz dobrą kondycję?
mycie włosów zimną wodą

Mycie włosów zimną wodą. Korzyści i zalety

Mycie włosów zimną wodą to prosty sposób na poprawę ich zdrowia i wyglądu. Zimna woda pomaga zamknąć łuski włosów, zwiększa połysk, zmniejsza przetłuszczanie oraz walczy z niedoskonałościami skóry głowy. Sprawdź jak w prosty sposób wprowadzić tę metodę do swojej pielęgnacji włosów.