Jaki rozjaśniacz najmniej niszczy włosy? Czym rozjaśniać włosy?

W artykule opowiemy sobie o tym, jaki rozjaśniacz najmniej niszczy włosy, oraz jakiego produktu najlepiej używać aby zachować zdrowe włosy.
jaki rozjaśniacz najmniej niszczy włosy

Jakich produktów używać?

Rozjaśniacze do włosów to w większości produkty, które swoje zastosowanie znajdują nie tylko w salonach fryzjerskich, ale też w domach wielu osób. Cieszą się stale rosnącą popularnością. Jednak decydując się na zdrowe rozjaśnianie włosów warto sięgnąć po kosmetyki dobrej jakości. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że sięgając po profesjonalny produkt mamy pewność, że nie zniszczy struktury włosów oraz przyniesie pożądany efekt. 

Jaki preparat pozwala zachować zdrowe włosy?

Joico blonde life to rozjaśniacz do 9 tonów. Jest zdecydowanym faworytem wśród tego typu pudrów. Czym się jednak wyróżnia? Przede wszystkim silną formułą odżywczą, która chroni zdrowe włosy przesuszeniem oraz zniszczeniem. Pozwala na uzyskanie wymarzonych, pięknych blond włosów. Jego plusem jest także szybkość oraz skuteczność działania – rozjaśnia on szybciej o 9 poziomów niż inne produkty. Jest stu procentowo bezpieczny nawet przy wielokrotnej aplikacji. Zawiera argininę, która odżywia, uelastycznia, wzmacnia strukturę i redukuje uszkodzenia podczas zdrowego rozjaśniania włosów. Zawarte olejki Manoi oraz Tamanu dogłębnie nawilżają, nadają blasku oraz chronią strukturę od wewnątrz, jednocześnie wygładzając od zewnątrz. Brzmi dobrze? A to wciąż nie wszystkie jego zalety! Preparat ten został wzbogacony także o ekskluzywną mieszankę protein keratyny, która zapewnia odbudowę tak, aby zachować zdrowe włosy na całej ich długości, a naturalny detoksykator neutralizując żółte odcienie gwarantując uzyskanie pożądanego, czystego koloru. Dodatkową jego zaletą jest łatwe spłukiwanie, co znacznie przyspiesza proces oraz zaoszczędza cenny czas.

Czy rodzaj utleniacza ma znaczenie podczas zdrowego rozjaśniania włosów?

To z jakim utleniaczem zmieszasz rozjaśniacz, ma duże znaczenie przy efekcie końcowym rozjaśnienia oraz na to, w jakiej kondycji będą twoje włosy po zabiegu. Warto jednak wiedzieć, że tak jak w przypadku rozjaśniaczy, do utleniaczy producenci dodają substancje pozwalające zachować zdrowe włosy. Dobrze dobrane obydwa preparaty wysokiej jakości pozwalają, że cały proces zdrowego rozjaśniania włosów nie pozostawi na nich negatywnych skutków ubocznych. Mimo, że nie jest to konieczne – zalecamy dobierać utleniacze przeznaczone do użytku z profesjonalnym rozjaśniaczem. Spytasz dlaczego? Ponieważ ich działanie uzupełnia się, i pozwala zachować zdrowe włosy. 

Zobacz też:  Jak zrobić szampon do włosów?


Zobacz także:
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz też