Zadbaj o włosy z produktami NIOXIN!

Zestawy Pielęgnacyjne Nioxin

Zestawy Pielęgnacyjne Nioxin

Innowacyjne  i indywidualnie dobrane SYSTEMY NIOXIN oparte są na zaawansowanym podejściu do pielęgnacji skóry głowy. Pomagają oczyszczać, odżywiać i wzmacniać włosy oraz środowisko skóry głowy. Efektem są mocniejsze i gęściej wyglądające włosy.

drzewko

Eksperci NIOXIN podkreślają, że skóra głowy wymaga takiej samej dbałości, jak skóra twarzy, dlatego też gama produktów NIOXIN została stworzona, aby wzmacniać, odżywiać i regenerować włosy. 

System NIOXIN to zestaw trzech profesjonalnych kosmetyków, dostosowany zarówno do stopnia przerzedzenia włosów, jak i stosowanych zabiegów chemicznych. Każdy zestaw pielęgnacyjny zawiera: 

NIOXIN Cleanserszampon oczyszczający nadający włosom objętość, pomagający usuwać z włosów i skóry głowy sebum, kwasy tłuszczowe i pozostałości produktów do stylizacji zatykających ujścia mieszków włosowych.  Oczyszcza i sprawia, że włosy wyglądają na mocniejsze i gęstsze. 

NIOXIN_szampon_1

NIOXIN Scalp Revitaliser – lekka odżywka, która pomaga zapewnić włosom normalnym i delikatnie przerzedzonym sprężystość oraz równowagę nawilżenia. 

NIOXIN_odzywka_1

NIOXIN Scalp Treatment – kosmetyk bez spłukiwania nadający włosom objętość.  Zawiera antyutleniacze i substancje roślinne zapewniające odświeżenie środowiska skóry głowy.

NIOXIN_kuracja_1

Niezwykle istotnym elementem pielęgnacji cienkich i przerzedzonych włosów jest regularność. Kompletny zestaw NIOXIN gwarantuje efekty, które zauważalnie są już po czterech tygodniach stosowania kuracji: zmniejsza wypadanie włosów spowodowane nadmierną łamliwością, sprawia, że włosy wyglądają na gęstsze, wzmacnia od wewnątrz strukturę włosa, chroni łuskę włosa przed uszkodzeniami, oczyszcza skórę głowy z nadmiaru sebum. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *