Zadbaj o włosy z produktami NIOXIN!

Seria Intensive Treatment

Seria Intensive Treatment

 

Produkty Nioxin Intensive Treatment zostały stworzone w odpowiedzi na specjalne potrzeby Klientów z problemem włosów cienkich i przerzedzonych. W celu uzyskania najlepszych efektów powinny być stosowane w połączeniu z odpowiednim zestawem 3 kroków NIOXIN.

 

SERUM HAIR BOOSTER

 • Intensywnie działający preparat bez spłukiwania przeznaczony do stosowania w miejscach wymagających szczególnej pielęgnacji, takich jak cofająca się linia włosów czy czubek głowy o obniżonej gęstości.
 • Skoncentrowana formuła kosmetyczna z kompleksem witamin “CoZyme-10” i technologią dual action, stworzona na potrzeby miejsc dotkniętych zaawansowanym przerzedzeniem włosów. Zawartość keratyny zapewnia odżywienie włosom cienkim i delikatnym i zapobiega uszkodzeniom łuski włosa. Nikotynian metylu zapewnia przyjemnie uczucie ciepła.
 • Sposób użycia? Nanieś produkt palcami w miejsca intensywnego przerzedzenia włosów wzdłuż linii włosów – od nasady aż po same końce. Następnie zastosuj trzeci krok podstawowej pielęgnacji NIOXIN – Kurację Scalp Treatment. Serum Hair Booster przeznaczony jest do stosowania dwa razy dziennie – rano i wieczorem.

NIOXIN_Serum_Hair_Booster

 

MASKA DEEP REPAIR

 

 • Głęboko i intensywnie regenerująca maska zapewniająca wzmocnienie struktury włosa przed uszkodzeniami, przyczyniające się do zmniejszenia łamliwości. Pomaga odżywić włosy zapewniając im gładkość i podatność na układanie.
 • Intensywnie lekkie składniki odżywcze.
 • Sposób użycia? Używaj w razie potrzeby. Po umyciu włosów nałóż równomiernie na włosy. Pozostaw na 3-5 minut. Dokładnie spłucz.

 

NIOXIN_maska_Deep_Repair

 

KURACJA DIABOOST

 

 • Innowacyjna kuracja bez spłukiwania zwiększa średnicę każdego włosa i sprawia, że włosy wydają się bardziej gęste. DIABOOST wnika we włosy, chroni je przed łamliwością i powoduje, że stają się łatwiejsze do układania. Pogrubia włosy sprawiając wrażenie, że jest ich nawet 11 000 więcej*.
 • Rewolucyjny kompleks HTX zawiera także takie składniki jak kofeina, panthenol oraz niacynamid (witamina B3).Technologia sprawia, że włosy wydają się grubsze i bardziej gęste.
 • Sposób użycia? Aplikacja jest szybka i prosta. Nałóż kurację na czyste, wilgotne włosy u ich nasady, tak aby pokryć produktem skórę głowy. Delikatnie masuj przez 1 minutę. Przeczesz włosy i stylizuj jak zazwyczaj.

 

nioxd

 NIGHT DENSITY RESCUE –  mocno skoncentrowane serum na noc

 • Innowacyjna kuracja, która skutecznie stymuluje gęstość włosów. Redukuje wypadanie włosów związane z procesem utleniania, który zachodzi na powierzchni skóry głowy.
 • Kuracja została oparta na bazie innowacyjnej technologii NIOXYDINE24. Formuła wykorzystuje kompleks niezwykle silnych antyoksydantów, które skutecznie neutralizują wolne rodniki występujące na powierzchni skóry.
 • Sposób użycia? Produkt należy aplikować przy użyciu wygodnej pipety, rozprowadzając go bezpośrednio na skórze. Jego zaletą jest również niezwykle świeży zapach.

nioxin_serum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *