Wszystko o zdrowych włosach!

Szukasz porad i wskazówek związanych z Twoimi włosami? Dobrze trafiłeś!

Przygotuj swoje włosy na lato!

Przygotuj swoje włosy na lato!

Nie ulega wątpliwości, że włosy podczas zimy stają się bardziej łamliwe, tracą blask i sprężystość. Wiosną nasila się dodatkowo problem ich wypadania, w wyniku czego wygląd naszych fryzur nie jest już tak efektowny. Ale mamy na to sposób! Skorzystaj z niego i ciesz się pięknymi włosami już najbliższego lata.

Wypadanie włosów to problem, który spotyka wiele z nas, bez względu na płeć i wiek. Trudno szukać przyczyny takiego stanu rzeczy, nakładać się na nią może wiele czynników. Niewłaściwa dieta, niezdrowy tryb życia, stres, ale również uwarunkowania genetyczne czy problemy zdrowotne.

Przerzedzone włosy nie wyglądają efektownie, ciężko je ułożyć i nadać fryzurze atrakcyjny kształt. Wiedzą o tym wszyscy, których dotknął problem wypadania włosów. Pamiętasz ile środków ispecyfików stosowałaś/łeś, aby powstrzymać ten stan? Pomagały? No właśnie…Czy możemy więc zahamować ten uciążliwy proces?

NIOXIN, ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych, znalazł rozwiązanie, które pomoże uzyskać piękny i zdrowy wygląd naszych włosów. Jest nim specjalistyczne serum Hair Booster z serii Intensive Treatment, który stanowi idealne dopełnienie codziennej kompleksowej pielęgnacji włosów dotkniętych problemem przerzedzania. NIOXIN Hair Booster

przeznaczone jest do stosowania w miejscach szczególnie problematycznych, takich jak cofająca się linia włosów czy czubek głowy o obniżonej gęstości. Serum oparte jest na skoncentrowanej formule z kompleksem witamin CoZyme-10 i technologii dual action, która działa dokładnie w strefach dotkniętych zaawansowanym przerzedzeniem włosów. Dzięki zawartości kreatyny, serum zapewnia dogłębne odżywienie delikatnym włosom, a także skutecznie zapobiega uszkodzeniom łuski włosa.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić efekt gęstych i mocnych włosów skorzystaj z jednego z profesjonalnych zabiegów NIOXIN, wykonywanych w naszych partnerskich salonach fryzjerskich. Doskonałym uzupełnieniem kuracji serum Hair Booster, stanowispecjalistyczny zabieg „Odrodzenie włosów”. Przeznaczony jest do intensywnej pielęgnacji stref problematycznych, takich jak: zakola lub przerzedzone włosy na koronie głowy. Odżywia włosy i chroni je przed uszkodzeniem. Zabieg połączony jest z intensywnym, niezwykle relaksującym masażem skóry głowy.

NIOXIN_Serum_Hair_Booster-kopia

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *