Wszystko o zdrowych włosach!

Szukasz porad i wskazówek związanych z Twoimi włosami? Dobrze trafiłeś!

NIOXIN SCALP RENEW – dermabrazja skóry głowy

NIOXIN SCALP RENEW – dermabrazja skóry głowy

Badania, wykonane na zlecenie P&G z udziałem 600 konsumentów, wykazały, że problem wypadania włosów dotyczy ponad 50% klientów salonów fryzjerskich na świecie. Istnieją jednak sposoby, które pomogą rozwiązać ten problem. Jednym z nich może być zabieg dermabrazji skóry głowy NIOXIN. 

Dlaczego warto poddawać się zabiegom dermabrazji?

Zabieg dermabrazji skóry głowy wzmacnia włosy i oczyszcza mieszki włosowe

Pomaga przywrócić młodzieńczą witalność skórze głowy

Przyspiesza regenerację skóry głowy nawet o 34%*

Poprawia naturalne piękno włosów

TECHNOLOGIA I DZIAŁANIE:

Crystalline3 Infusion – unikalna technologia trójcukru w połączeniu ze specjalnymi ekstraktami owocowymi pomaga zregenerować skórę głowy.

Mieszanka aloesu z kwasem mlekowym i hialuronowym pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia włosów.

Skóra głowy jest delikatnie i stopniowo złuszczana, co pozwala usunąć nagromadzenia i zanieczyszczenia wokół mieszków włosowych

*w porównaniu do skóry głowy nie poddanej zabiegowi.

DLA KOGO?

Dla osób, które chcą utrzymać optymalne środowisko skóry głowy

Dla osób, które pragną mieć gęste i mocne włosy

Zalecany jako pierwszy krok dla klientów stosujących System 3 Kroków Nioxin

Zabieg dermabrazji wykonywany jest jako profesjonalna usługa w salonie. 

KORZYŚCI

Ta kuracja kosmetyczna przyspiesza usuwanie uporczywych zanieczyszczeń skóry głowy i nagromadzonych wokół mieszków włosowych substancji, takich jak martwe komórki i nadmiar sebum, łoju. 

Scalp Renew usuwa nagromadzone na skórze głowy substancje i pomaga przywrócić jej dobry stan, jednocześnie przyspieszając regenerację skóry głowy (o 34% szybsze złuszczanie niż w przypadku skóry niepoddawanej działaniu zabiegu).

Ta odżywcza usługa jest odpowiednia zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. 

REZULTATY

Zdecydowana większość klientów potwierdza, iż po wykonanym zabiegu dermabrazji skóra głowy „oddycha”, jest przyjemnie czysta i pobudzona. Dokładne oczyszczenie mieszków włosowych z zalegającego sebum powoduje, że świeżość skóry głowy jest dłużej odczuwana, co szczególnie cenią sobie osoby z problemem przetłuszczającej się skóry głowy. Efekt ten dodatkowo spotęgowany jest odpowiednio dobraną kuracją do stosowania w domu.

Może się zdarzyć (choć bardzo rzadko), że po dermabrazji może nastąpić intensywniejsze wydzielanie się sebum. Może to być skutkiem mocnego oczyszczenia mieszków – zalegające sebum, które wcześniej nie miało możliwości swobodnego wydostania się na powierzchnię skóry głowy, wypływa z mieszków włosowych, dając efekt zdecydowanie krótkiej świeżości skóry głowy. Jest to normalna sytuacja trwająca do czasu aż procesy zachodzące w skórze unormują się. W takim przypadku ważne jest aby systematycznie wykonywać zabieg oczyszczania, tak by nie doprowadzić do ponownego intensywnego nagromadzenia się uciążliwych zanieczyszczeń w mieszkach włosowych. 

Warto zaznaczyć, iż w problemach z tłustą skórą głowy świetnym rozwiązaniem jest stosowanie 3 kroków pielęgnacyjnych Nioxin w domu. Szampon Nioxin zawarty w systemie 3 kroków ma za zadanie skutecznie usunąć nadmiar sebum, środków do stylizacji oraz zanieczyszczeń, pozostawiając skórę głowy świeżą i czystą. 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *