EKSPERCI NIOXIN

Poznajcie naszych ekspertów.

Karolina Marcinkowska
– analityk-diagnosta trychologii, ekspert marki NIOXIN. Wspólnie z marką rozwiązuje problemy włosów cienkich i przerzedzonych. Magister analityki medycznej ze specjalnością biomedycyny informatycznej, kosmetolog. Członek International Society od Aesthetic Trichology ISAT. Wykładowca i szkoleniowiec, chętnie dzielący się swoim wieloletnim doświadczeniem z zakresu trychologii.

img_9837

 

Dagmara Pilis
– Edukatorka marki NIOXN, z wykształcenia socjolog. Z branżą fryzjerską związana od 2006 roku (od 2012 również z marką NIOXIN).
“Nic nie sprawia mi większej satysfakcji niż dzielenie się swoją wiedzą z innymi ludźmi oraz świadomość, że produkty NIOXIN codziennie odmieniają życie wielu ludzi. Ponad wszystko cenię sobie pracę z ludźmi, każdą z poznanych klientek traktując jak nowe wyzwanie oraz ciekawe doświadczenie”.
Prywatnie miłośniczka zwierząt.

syt_0196

Gabriela Maj
– Edukatorka marki NIOXIN, z wykształcenia dyplomowany kosmetolog. Z branżą kosmetyczną związana od 2008 roku. Uwielbia pracę z ludźmi oraz nowe wyzwania. Jej otwartość, poczucie humoru, pozytywne nastawienie oraz dobra energia przekładają się na efektywną współpracę z klientami.
“Każdy dzień pracy jest dla mnie nowym wyzwaniem, a praca z ludźmi to źródło nowych doświadczeń i nieustanny rozwój zawodowy i osobisty”.
Prywatnie jest miłośniczką buldogów francuskich oraz latynoskich rytmów.

syt_0158
Nasze ekspertki wprowadzą Was w świat zdrowych włosów bez tajemnic!
Skontaktuj się z nami i ZADAJ PYTANIE.