Wszystko o zdrowych włosach!

Szukasz porad i wskazówek związanych z Twoimi włosami? Dobrze trafiłeś!

DIABOOST – Agent do zadań specjalnych

DIABOOST – Agent do zadań specjalnych

W poprzednich wpisach przybliżyliśmy Wam profil naszego Agenta 😉 Przypomnijmy, że Nioxin Diaboost zwiększa średnicę włosów, jednocześnie pogrubiając je u nasady*. Efekt pogrubienia i zwiększonej objętości włosów jest natychmiastowy. Już jednorazowe zastosowanie produktu daje odczuwalne wrażenie, że jest ich nawet do 11 000 więcej**.

W efekcie rozmów z naszymi czytelniczkami postanowiliśmy zamieścić kilka wskazówek dotyczących stosowania produktu w domu.

  • Zaaplikuj Nioxin Diaboost na oczyszczoną skórę głowy. Użyj do tego specjalnie zaprojektowanego aplikatora Diaboost, spryskując skórę w prostych liniach przedziałków. Następnie delikatnie wmasuj produkt, aby mieć pewność, że skóra głowy została nim równomiernie pokryta. Użyj ok. 6-10 porcji.
  • Nałóż produkt do stylizacji na środek i końce włosów. Aby maksymalnie zwiększyć efekt pogrubiający i wyeksponować kształt fryzury, nałóż kilka warstw produktu.
  • Rozpocznij suszenie włosów od nasady, unosząc je palcami. Suszarka powinna mieć ustawioną średnią temperaturę nadmuchu i moc dostosowaną do rodzaju włosów. Unikaj zbyt szybkiego suszenia włosów.
  • Kontynuuj suszenie i modelowanie włosów, sekcja po sekcji za pomocą dużej, okrągłej szczotki. Daj każdej sekcji czas na ostygnięcie i przybranie nowej formy. Pamiętaj o zachowanie odpowiedniej odległości między szczotką a suszarką.

Jeśli chcesz cieszyć się gęstymi i zdrowymi włosami, sięgnij po Nioxin Diaboost.

Zrzut ekranu 2015-10-19 o 14.09.11

* Przy codziennym stosowaniu u nasady włosów.
** Odnosi się do głowy, na której znajduje średnio 100 000 włosów, w porównaniu z głową o takiej samej liczbie włosów nie poddanych kuracji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *